Новітні методики та технології

Расшифровываем анаграммы и логогрифы

Проект «Развитие ребенка» предлагает родителям, воспитателям и учителям начальных классов четырнадцать оригинальных головоломок для развития навыков аналитического мышления, произвольного внимания, сообразительности и т. п.

Выполнение предложенных заданий будет способствовать знакомству с разнообразием мира головоломок на примере анаграмм и логогрифов, заинтересованности процессом разгадывания, воспитанию уверенности в себе и своих интеллектуальных возможностях, что является важным залогом всестороннего развития ребенка.

Анаграммы: летние и зимние виды спорта. Это задание поможет ребенку выучить названия некоторых летних и зимних видов спорта, обогатить словарный запас и расширить кругозор.


Уроки медіаграмотності: вчимо школярів аналізувати новини та вирізняти фейки

У повсякденному житті важливим є вміння відрізняти правдиву інформацію від упередженої чи однобокої. Дорослі часто стикаються з проблемами сприйняття новин, які інтернет-видання та інші ЗМІ трактують по-своєму. У школярів з цим ще більше труднощів, інколи неспроможність відрізнити правду від брехні у новині та сліпа віра у написане стає причиною тривожних станів.

У нашій статті мова йтиме про навички та вміння розпізнавати у новинах неправду та маніпуляцію. В умовах інформаційної війни це є життєвонеобхідним. Підкреслимо, що все це – елементи критичного мислення, в основі якого лежить вміння людини ставити під сумніви власні переконання та інформацію, яку отримує.


Поради, які ми оприлюднюємо, допоможуть учням (і вчителям) виявляти упередженість та мотивацію, якими керуються журналісти. Читати далі



STEM-освіта для вчителів та учнів



Автор статті — переможець європейського конкурсу творчих проектів STEM Discovery Week і STEM Ahead Competition, учасник Safer Internet Forum-2017, що проходив у Брюсселі під егідою European Schoolnet, — ділиться враженнями й отриманим досвідом і розповідає про можливості, які відкриває використання сучасного освітнього середовища Future Classroom Lab. 

http://www.osvitaua.com/2018/09


ТЕХНОЛОГІЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ В ОСВІТІ: 5 КОРИСНИХ ІНСТРУМЕНТІВ




Візуалізація навчальної інформації дозволяє вирішити цілий ряд педагогічних завдань: забезпечення інтенсивності навчання, активізації навчальної та пізнавальної діяльності, формування і розвиток критичного і візуального мислення, зорового сприйняття, образного уявлення знань і навчальних дій, передачі знань і розпізнавання образів, підвищення візуальної грамотності та візуальної культури. Перейти за посиланням



8 АЛЬТЕРНАТИВ POWERPOINT ДЛЯ СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕЗЕНТАЦІЙ

Впродовж останнього десятиріччя досягнення в сфері технологій зробили навчання більш привабливим та модернізованим. Едукатори охоче опановують сучасні технології, щоб вдосконалити навчальний процес та використовувати нові методи передачі знань. Завдяки різноманітним інструментам, стандартні лекції та презентації тепер можуть бути викладені більш цікаво та ефективно, при цьому не вимагаючи багато часу для їх створення.


Інтеграція традиційних та сучасних методів навчання або так званої сумісної освіти підвищує ефективність навчального процесу. Кожна людина сприймає інформацію індивідуально, по-своєму, і ця стратегія може допомогти задовольнити індивідуальні потреби кожного з тих, хто навчається. Стилі змішаного навчання відрізняються, але всі вони передбачають використання нових інструментів для створення інноваційних, високоінформативних та більш привабливих презентацій, які виходять за межі простих слайд-шоу. Дивитись тут


ПІДГОТОВКА УЧНІВ ДО ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО УЖЕ СЬОГОДНІ 

Програма освітнього альянсу «Партнерство з навчання у ХХІ столітті» досліджувала формулу Чотирьох К: креативність, критичне мислення, кооперація та комунікативні навички

Саме ці знання та вміння будуть необхідними в майбутньому. Розповідаємо, як на практиці підготувати учнів до професій майбутнього вже сьогодні.

Комментариев нет:

Отправить комментарий