Согодні, 27 грудня, в рамках декади мов в нашій гімназії відбувся цікавий захід - лінгвістичний поєдинок між учнями 3(7) класів. Провела його директор гімназії, вчитель російської мови Антонова Лідія Федорівна. Ця інтелектуальна гра сприяла розвитку здібностей учнів, уважності, зібраності, цілеспрямованості, розширенню їх кругозору, виховувала кмітливість, допитливість. Вчителем були підготовлені групові завдання різнопланового і різнорівневого характеру. Гра була напруженою, хвилюючою. Цікавими виявилися загадки з чорного ящика, завдання знайти слово в слові, в гостях у Фразеології, конкурси "Будівники" та "хитрі загадки". З невеличким відривом виграла команда "Папороть", але солодке заохочення отримали всі: і гравці, і вболівальники.
пятница, 27 декабря 2019 г.
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
-
2019-й має стати роком розвитку та зростання для усіх сфер від школи та закладів профосвіти до вишів і наукових установ — кожна із них...
-
Батьки можуть заходити в школу під час пандемії - внесено зміни до постанови державного санітарного лікаря. вхід дозволено за умов: викори...






Комментариев нет:
Отправить комментарий